השקעות נדל״ן בקפריסין

קפריסין הינה ה׳פנינה הכחולה׳ של המזרח התיכון הנחשבת ליעד השקעות נדל״ן אטרקטיבי וייחודי בעבור משקיעים ישראליים.

יופיו ויחודו של האי קפריסין, גלום במזג האוויר הים תיכוני, בחופי הים המרהיבים והקסומים הסובבים אותו, בנופים ההרריים, בתרבות, במשאבי הטבע (בעיקר גז טבעי). כל אלו ועוד מושכים אליו מידי שנה לא רק מיליוני תיירים מרחבי העולם כי אם גם משקיעים זרים רבים המתעניינים בהשקעות בקפריסין. משקיעים אלה זוכים למדיניות מס נמוכה ולהטבות כלכליות רבות, לשירותי בנקאות בינלאומיים. כל זאת לצד חברות באיחוד האירופי EU תורמים להתפתחות ולצמיחת הכלכלה המתמדת והמרשימה שלה.

קפריסין נחשבת לאחות הקטנה של יוון והאי השלישי בגודלו מבין איי הים התיכון. מדובר על יעד השקעה שהפך להיות בעשור האחרון פופולרי ואהוב על משקיעים זרים כמו בריטים, רוסים וישראלים בפרט. ההתעניינות של משקיעים זרים באי הציורי קפריסין גרמו לתנופה נדל״נית ולביסוס מדיניות ההשקעות והמיסוי מטעם הרשויות – לטובות המשקיעים.

בתקופה האחרונה יותר ויותר ישראלים מוצאים את ההשקעות קפריסין כיעד אטרקטיבי רווחי ואף מתאים לרילוקיישן, הרבה בזכות הפרמטרים הבאים ההופכים את האי להשקעה רווחית ויציבה:

  • מחירי דיור ומחיה נמוכים ביחס ליעדים אחרים.
  • תשואה גבוהה המתחילה מ- 5% ומעלה.
  • מדיניות המיסוי נוחה ומעודדת משקיעים זרים.

היתרונות הבולטים בהשקעות נדל״ן בקפריסין

צמיחה מתמדת בתחום התיירות

קפריסין נמצאת בצמיחה מתמדת עם פיתוח של תחום התיירות שנמצא בשיאו. בנוסף, קפריסין נמצאת בשלבי הקמת הקזינו הגדול באירופה ובמזרח התיכון, פארק מים הגדול באירופה, פיתוח ובניית מרינות חדשות, פרויקט הגז ועוד. אלו הסיבות לנצל את ההזדמנות ולהשקיע עכשיו בקפריסין.

כלכלה יציבה

הכלכלה בקפריסין איתנה מאוד, עם אחוזי אבטלה נמוכים ביותר. אחוזי הצמיחה המתמדת ואטרקטיביות המיקום הביאו את האי להיות אי נדל"ן משגשג ואטרקטיבי ויעד מרכזי להגירת  בעלי עסקים ומשפחות.

מחירים אטרקטיביים למשקיעים

מחירי הנדל״ן בקפריסין נמוכים ביחס ליעדים אחרים וניתן למצוא ברחבי האי דירות במיקומים מבוקשים ואטרקטיביים בעלויות נמוכות יחסית. 

עידוד משקיעים זרים

קפריסין נחשבת למקלט מס לבעלי חברות ואנשי עסקים, והרשויות מעודדות השקעות זרות על ידי מתן הטבות למשקיעים על מנת שיגיעו להשקיע ולפתח את האי. בנוסף, כאשר משקיעים רוכשים נכס בסכום העולה על 300 אלף אירו, ישנה אפשרות לקבל זכאות של תושבות באי (גולדן ויזה).

השקעה בקפריסין, קרובה לבית

היתרון הבולט יותר למשקיעים ישראלים הוא הקרבה לבית והתרבות הים תיכונית הדומה לתרבות הישראלית. קפריסין נמצא במרחק של כ- 40 דקות טיסה בלבד, מה שמאפשר למשקיעים גם לצאת לחופשה ביעד אטרקטיבי וגם לבקר בנכס במידת הצורך.

חברת D.PORTER מציעה מגוון מסלולי השקעה בקפריסין אטרקטיביים במיוחד, עם ליווי אישי של צוות מומחים ובעלי מקצוע מקומיים.

הנכסים שלנו