מודל ההשקעה שלנו

D.PORTER פיתחה מודל ייחודי המאפשר למשקיעים ישראלים ליהנות מהשקעה יציבה ורווחיות ביעד הפופולרי והאהוב על ישראלים – קפריסין.

החברה פועלת על פי שלושה עקרונות בולטים לאורך כל הדרך:

  • שקיפות מלאה וביטחון בכל שלבי ההשקעה.
  • השקעה יציבה תוך מזעור סיכונים.
  • השקעה המותאמת באופן אישי לאופי המשקיע.

עקרונות אלו יאפשר גם לכם ליהנות מעתיד כלכלי איתן והשקעה יציבה ביעד המבוקש ביותר בקרב משקיעים זרים וישראלים בפרט.

הכירו את המודל שלנו ותהליך הליווי

שלב 01 – פגישת היכרות

חשוב לנו להכיר אתכם, את הדרישות הספציפיות, ההון העצמי הקיים, היעדים והמטרות של ההשקעה, ולכן נקיים פגישת היכרות לבניית מודל השקעה – Custom made.

שלב 02 – איתור הנכס המדויק

אחרי שהבנו מה חשוב לכם, נתקדם לשלב איתור הנכס, תוך הקפדה על כדאיות, מחיר נמוך משמעותי ממחיר השוק (ככל הניתן), תשואה גבוהה, אזורי ביקוש ואפשרות להשבחה עתידית.

שלב 03 – הצגת הנכסים למשקיע

"אין כמו מראה עיניים" חשוב לנו לאפשר לכם להתרשם מכמה שיותר נכסים ואפשרויות, ולכן קיימת אפשרות בהתאם למדיניות החברה, לטוס לקפריסין, להתרשם מהנכסים ולקבל את כל המידע הרלוונטי, בשקיפות מלאה ובאמינות גבוהה ללא פשרות.

שלב 04 – ליווי בתהליכי הבירוקרטיה

מזל טוב! מצאנו את ההשקעה המדויקת לכם. נלווה אתכם בטיפול הבירוקרטי בנכס, כולל שילוב בעלי מקצוע כמו פירמת רו״ח, עו״ד מקומיים/ישראלים בעלי ותק וניסיון של עשרות שנים וטיפול מול הרשויות. (לציין, תוכלו להיעזר בעו״ד ורו״ח מטעמכם).

שלב 05 – ליווי בתהליך הרכישה

ננהל משא ומתן מול המוכר, תוך שמירה מתמדת על האינטרסים שלכם לאורך כל הדרך. בנוסף תקבלו ליווי אישי לאורך כל שלבי הרכישה והחוזה יחד עם צוות מקומי ובעלי המקצוע הטובים בענף.

שלב 06 – טיפול בנכס והשבחתו, מכירה והשכרה

החברה עובדת בשיתופי פעולה עם מס' חברות ניהול מקומיות בעלות ניסיון וותק רב שנים,  וכן  עם חברות וקבלנים לשם ביצועי השבחה של הנכס (במידת הצורך והרצון של הלקוח) ומכירה כדי שתיהנו מאקזיט גבוה או השכרה שתניב תשואה יציבה לאורך שנים.

בואו ליהנות מעתיד כללי יציב והשקעה אטרקטיבית קרובה לבית!

הנכסים שלנו